wz

Kromě bývalé / současné práce pro různé společnosti jako Fortuna, UnderFactOry.cz, TOVARNA.CZ a další se mnou souvisí tyto weby:

Agentura HARMONIKA POSPÍŠIL

(dělal jsem)
Web, který jsem před časem udělal pro Josefa Pospíšila a jeho agenturu. Kvůli tomu, že typickým návštěvníkem bude spíše starší člověk, volili jsme větší font. Agentura si na realizovaném webu může pomocí administrátorského rozhraní spravovat většinu obsahu.

Internetové stránky moderátora Jiřího Bláhy

(dělal jsem)
Web, který jsem před časem udělal pro kamaráda Jirku Bláhu. Co se týče funkčnosti, tak Jirka si zde může pomocí administrátorského rozhraní spravovat většinu obsahu.

igelityFOL.cz - Fólie na auto s atestem, změna barvy aut

(dělal jsem)
Jeden z funkčně méně náročnějších webů, ke kterému majitelka dodala texty, fotky a základní představu o grafice, takže většinu práce tvořilo kódování.

AutofolieExpress.cz - web firmy

(dělal jsem)
Další z funkčně méně náročnějších webů, ke kterému majitelka dodala texty, fotky a základní představu o grafice, takže většinu práce tvořilo kódování.

MáŠa - umělec

(dělal jsem pro kamaráda)
Kdysi bylo pod masa-je.borec.cz jako moje první stránka on-line. V roce 2010 začala vznikat novější verze na této adrese.

VtipnéHlášky.nepovidej.cz

(dělal jsem pro sebe)
Takový celkem jednoduchý web, který vznikl k tomu, abych si se známými mohl někam pohodlně sbírat různé srandičky. Tj. vtipy, hlášky ze života, hlášky z filmů, říkanky apod. Původně pro tyto věci sloužil web Janovice tým, ale ten jsem pak zrušil.

Internetové stránky Alpin Clubu Plzeň

(dělal jsem)
Starší stránky pro kamaráda cca z roku 2007 převážně využívané jako taková fotogalerie s automatickým vytvářením náhledů. Vzhled jako u jiných stránek vznikl po domluvě v době, kdy podobný vzhled vypadal ještě celkem moderně :)

Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, markýzy - Novák

(dělal jsem, už neexistuje)
Stránky obchodu s výše vyjmenovaným sortimentem. Šlo o jednoduchou prezentaci.)

Janovice tým

(dělal jsem pro okolí než přišel fenomén Facebook, pak jsem zrušil)
http://www.janovice.tym.cz
Na stránkách Janovice tým jsem si zkoušel různé nové věci a poskytoval jsem tam obsah spíše humorné povahy. Celý projekt jsem ponechal rozdělaný mezi dvěmi verzemi někdy v době, kdy jsem si uvědomil, že pro řadu úkonů stačí používat nově objevený fenomén Facebook - tím myslím např. fotografie z akcí. Web byl krásně funkční, ale provozovatel free hostingu tym.cz postupem času začal mít neskutečné technické problémy, takže jako funkční web možná občas nevypadal :) Po čase jsem pak web zrušil úplně.

Vtipné hlášky z filmů

(dělal jsem pro sebe, pak jsem zrušil)
http://www.vtipne-hlasky-filmu.hustej.net
Stránky rodinnějšího ražení, kam si pár vyvolených mohlo vkládat hlášky z filmů a seriálů. Zrušil jsem, protože hlášky z filmů si mohu ukládat i na web vtipne-hlasky.nepovidej.cz (zmíněný výše), a nemělo smysl paralelně spravovat obojí.

Janovičácký komix

(dělal jsem pro sebe, pak jsem zrušil)
http://www.janovicacky-komix.kvalitne.cz
Jednoduché stránky, které měly sloužit jako místo, kde si šlo stáhnout PDF verze dílů projektu Janovičácký komix ze stránek Janovice tým. Janovičácký komix byl série humorných foto-příběhů, které jsem před lety vytvářel pro kamarády. Řadu point tudíž pochopili jen oni.

Vrchotovy Janovice - fotky ze zábav a plesů

(dělal jsem pro sebe, pak jsem zrušil)
http://www.vrchotovy-janovice-zabavy.unas.cz
Jednoduché stránky s takovým rodinnějším vzhledem, na které jsem dával fotky pořízené na zábavách v obci Vrchotovy Janovice. Šlo o sesterské stránky ke stránkám Janovice tým, kterými jsem zareagoval na nedostatek místa pro ukládání fotek na freehostingovém webu.

KC Karlov.own

(dělal jsem pro sebe, pak jsem zrušil)
http://www.kckarlov.own.cz
Jeden z několika jednoduchých webů, které obsahovaly tématizovanou část fotek z akcí lidí spojených s webem Janovice tým.